Absolwenci 2018

ROK SZKOLNY 2017/2018

Uroczystą Mszę Świętą 21 czerwca 2018 roku odprawił ksiądz prefekt Artur Kosierb.

Następnie o godzinie 11:00 w dużej sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia klas III Publicznego Gimnazjum im. Świętego Jana Pawła II. Świadectwa odebrało 27 absolwentów. Najwyższą średnią ocen uzyskali: Michał Czerwiński, Michał Izydorczyk, Zofia Kaczmarek, Marita Kowalczyk, Remigiusz Raszka, Maciej Rutecki, Mateusz Stodólny, Katarzyna Woźniak, Zuzanna Zgubińska. Bardzo wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych uzyskali: Zofia Kaczmarek, Michał Czerwiński, Remigiusz Raszka, Zuzanna Zgubińska, Katarzyna Woźniak, Michał Izydorczyk. Młodzież w montażu słowno-muzycznym podziękowała nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za dziewięć wspaniałych lat. Uściski, łzy i wspólne zdjęcia zakończyły całą uroczystość. Zaproszeni goście wraz z absolwentami spotkali się przy słodkim poczęstunku.

Absolwenci z klasy III

Absolwenci z klasy III z wychowawczyniami paniami: Jadwigą Olejniczak i Katarzyną Stężewską oraz księdzem Arturem

Stronę opracowała pani Katarzyna Stężewska, zdjęcia wykonali pan Jakub Graczyk i Jerzy Serafin. Edytował pan Jerzy Serafin. (21.06.2018r)