Ogólnopolski Konkursu Matematyczny

Ogólnopolski Konkursu Matematyczny - MULTITEST 2017

pani Grażyna Bojko

W szkole podstawowej 18 października 2017 roku odbył się konkurs matematyczny - "MULTITEST 2017: sesja jesienna". Test konkursowy był testem wielokrotnego wyboru. Zróżnicowany stopień trudności pytań oraz ich ciekawa formuła stanowiła dla uczniów zachętę do udziału w konkursie i możliwość porównania swojej wiedzy i umiejętności z rówieśnikami całego kraju.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas: IV b, VI, VII b. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Grażyna Bojko.

Oto wyniki konkursu matematycznego MULTITEST 2017 sesja jesienna.

KLASA IV b

1. Alicja Woźniak

2. Filip Stocki

3. Henryk Skowroński

4. Tymon Krajewski.

Najlepszy wynik osiągnęła Alicja Woźniak.

KLASA VI

1. Nikodem Wyborski

2. Marcel Barłowski

3. Maciej Danielewski

Najwyższy wynik uzyskał Nikodem Wyborski.

KLASA VII b

1. Maksymilian Woźniak

2. Tobiasz Kornacki

3. Kacper Jankowski

4. Szymon Ciećka

Uczniowie:

Maksymilian Woźniak - uzyskał tytuł laureata – VI miejsce

Tobiasz Kornacki tytuł laureata – VII miejsce

Kacper Jankowski tytuł laureata – VIII miejsce.

Wszystkim uczniom dziękuję za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie się do konkursu.

Gratuluję i zapraszam do udziału w innych konkursach matematycznych, które odbędą się niebawem w naszej szkole.

Opracowała pani Grażyna Bojko. Zdjęcia wykonała pani Elwira Mosielska - Serafin. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (18.10.2017r.)