Pasowanie na ucznia klasy I

panie: Ewelina Piotrowska i Zofia Reniecka

13 października 2015 roku miała miejsce uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły. Wszyscy pierwszoklasiści przystąpili do uroczystego ślubowania. Pasowania na ucznia dokonał Dyrektor Szkoły pan Zdzisław Pietrzak.

Młodzi kandydaci na uczniów wykazali się licznymi umiejętnościami: śpiewem, recytacją oraz tańcem. Do tej jakże ważnej prezentacji przygotowały ich wychowawczynie panie Ewelina Piotrowska i Zofia Reniecka . Dzieci zaprezentowały się znakomicie. Były nagradzane gromkimi brawami. Na zakończenie nowo przyjęci w poczet uczniów na dobry początek otrzymali słodkości. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wybranym nauczycielom wręczono nagrody Wójta oraz Dyrektora Szkoły. Nagrody wójta otrzymali: panie: Dorota Szczerbetka i Ewa Zabłocka oraz pan Zdzisław Pietrzak. Nagrody dyrektora otrzymali: panie: Grażyna Bojko, Agnieszka Chyb, Aleksandra Miś, Teresa Neumann, Jadwiga Olejniczak, Renata Pietrusińska oraz panowie Jakub Graczyk oraz ksiądz Artur Kosierb.

Zdjęcia wykonała pani Elżbieta Patrycka. Stronę opracował i edytował pan Jerzy Serafin (14.10.2015r)