Rocznica Konstytucji Trzeciego Maja 2017

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja 2017

Panie: Beata Iskra-Andrzejewska, Elżbieta Ceglewska oraz pan Jerzy Serafin

27 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły pan Zdzisław Pietrzak, który powitał wszystkich gości. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz gminy oraz parafii. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy VIb pod kierunkiem wychowawczyni pani Beaty Iskra-Andrzejewskiej. Pomocy udzieliła pani Elżbieta Ceglewska. Oprawę muzyczną przygotował pan Jerzy Serafin z zespołem wokalnym oraz szkolna wokalistka Sara Lityńska. W apelu uczestniczył również poczet sztandarowy, nad którym opiekę sprawuje pani Katarzyna Stężewska. Zaproszenia na uroczystość przygotowała pani Agnieszka Chyb.

Dnia 3 maja 2017 roku dyrektor pan szkoły Zdzisław Pietrzak, wicedyrektor szkoły pani Renata Pietrusińska oraz przedstawiciele nauczycieli i pracowników naszaj placówki uczestniczyli we Mszy Świętej, po której delegacja szkoły udała się pod pomnik, gdzie uroczyście złożyła wiązankę kwiatów. Następnie uczestniczono w dalszej części obchodów święta na cmentarzu parafialnym.

Opracował: pan Jerzy Serafin. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (28.04.2017r)