Akcja prozdrowotna

Akcja prozdrowotna pt. "Śniadanie Daje Moc".

Panie: Agnieszka Chyb oraz Ewa Zabłocka

Po raz piąty, 8 listopada 2018 roku, wspólnie ze szkołami z całej Polski obchodziliśmy Dzień pod hasłem "Śniadanie Daje Moc". Z tej okazji uczniowie z klasy: III i V b ze Szkolnym Kołem PCK zorganizowali dla wszystkich uczniów zdrowe, pożywne śniadanie. Znalazły się tam pyszności z tradycyjnej kuchni polskiej w nawiązaniu do obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Do tej niezwykłej akcji włączyli się także rodzice, którzy wspólnie z dziećmi przygotowywali cudeńka kanapkowe, sałatki warzywno-owocowe, szaszłyki czy piekli przepyszne ciasta na bazie owoców i warzyw. Tego dnia było zdrowo, tradycyjnie, po polsku.

Opracowała pani: Ewa Zabłocka. Zdjęcia wykonała pani Agnieszka Chyb. Edytował pan Jerzy Serafin (09.11.2018r)