Apel 2016

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów naszej szkoły 2016

Panie: Agnieszka Chyb, Aleksandra Miś, Elwira Mosielska-Serafin, Katarzyna Stężewska

22 grudnia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący osiągnieci naszych uczniów w pierwszej połowie Roku Szkolnego 2016/2017.

Wręczono dyplomy i nagrody za udział w poszczególnych konkursach:

Pani Agnieszka Chyb wręczyła dyplomy i nagrody za udział w Konkursach PCK: "Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa" oraz Konkurs plastyczny PCK pt. "Róża dla krwiodawcy".

Pani Aleksandra Miś wręczyła dyplomy i nagrody za udział w świetlicowym turnieju warcabowym.

Pani Elwira Mosielska-Serafin wręczyła dyplomy i nagrody za udział w konkursach bibliotecznych pt."Mój ulubiony bohater z książki Henryka Sienkiewicza" oraz konkurs plastyczny "Najładniejsza zakładka do ulubionej książki".

Pani Katarzyna Stężewska oraz pani Małgorzata Lewandowska oficjalnie wręczyły dyplomy i nagrody uczestnikom Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej, w którym brali udział chłopcy klas III-V SP. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Spotkania turniejowe odbywały się od połowy listopada do 16 grudnia 2016 roku. Za każdym razem zawodnicy dokonywali losowania nowych składów drużyn, a punktacja prowadzona była indywidualnie. Wszystkim meczom towarzyszyły ogromne emocje, a zawodnicy z niecierpliwością czekali na kolejne spotkania turniejowe. Upominki jakie otrzymali były finansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Raciążku.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce - Kacper Lewandowski

II miejsce - Wojciech Majerowski, Bartek Korba, Paweł Woźniak, Janek Sobczak

III miejsce - Oskar Jaworski

IV miejsce - Jan Sobczak, Tymon Krajewski

V miejsce - Dominik Pietrzak

VI miejsce - Krzysztof Grzegórski

VII miejsce - Krzysztof Ortmann

VIII miejsce - Kacper Ćwikliński

IX miejsce - Marcel Barłowski

X miejsce - Max Niedziałek, Alex Rakusiewicz

XI miejsce - Atoni Lisiński

XII miejsce - Julian Oleśkowski

XIII miejsce - Marcin Dzięgielewski, Dawid Drużyński

XIV miejsce - Marcin Dzięgielewski

XV miejsce - Błażej Deręgowski

XVI miejsce - Stanisław Kaczorowski

XVII miejsce - Mateusz Paryś

Opracowali: pani Katarzyna Stężewska oraz pan Jerzy Serafin. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Stronę edytował: pan Jerzy Serafin (28.12.2016r.)