Apel informacyjny SU

Apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w II półroczu Roku Szkolnego 2014/2015

Dyrektor Szkoły pan Zdzisław Pietrzak oraz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami

22 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w II półroczu. W formie "Szkolnego Ekspresu" dziennikarki - Ola i Asia - przedstawiły wszystkie dotychczasowe działania samorządu. Należą do nich:

• promowanie uczniów wyróżniających się w nauce oraz ze stuprocentową frekwencją,
  • prezentacja multimedialna i konkurs plastyczny o bezpiecznych feriach,
  • Dzień Kobiet,
  • działalność charytatywna - nakręć się na pomaganie innym oraz Słodkie pomaganie,
  • organizacja wyjazdu do kina na film "Szybcy i wściekli",
  • organizacja dyskoteki majowej,
  • udział pocztu sztandarowego w szkolnych i gminnych uroczystościach,
  • Dzień Dziecka i Dzień Sportu,
  • wybory do Samorządu Uczniowskiego na kolejny rok szkolny.
  • Każde przedsięwzięcie Samorządu Uczniowskiego zostało zilustrowane nie tylko krótką informacją, ale i prezentacją osób, które miały na sobie strój lub jakiś rekwizyt kojarzący się z daną akcją.

Największym aplauz wzbudził wjazd Oskara Rosikiewicza w samochodzie - zabawce, co miało symbolizować film "Szybcy i wściekli"

"Szkolny Ekspres" uświetnił występ wokalny Pauli Raszki i Michała Małeckiego.

Podczas apelu ogłoszono nazwiska osób, które będą pracowały w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym 2015/2016. Są to:

1. Boruszka Natalia

2. Głowacki Eryk

3. Izydorczyk Julia

4. Kozłowska Weronika

5. Kudlińska Martyna

6. Lewandowska Weronika

7. Masłowski Kacper

8. Masłowski Michał

9. Nowak Natalia

10. Pietrzak Justyna

11. Serocka Julia