Spotkanie z panią bibliotekarką

Pani Aleksandra Miś

Dnia 28 listopada 2018 roku wychowankowie świetlicy udali się na spotkanie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Raciążku. Celem spotkania było zachęcenie dzieci do korzystania z bibliotek i czytania książek, kształtowanie nawyków poszanowania książek oraz poznanie pracy bibliotekarza i dostrzeganie jej ważności.

Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom na temat roli bibliotek i bibliotekarzy, zwróciła uwagę jak ważna jest ich praca oraz dlaczego warto czytać książki. Dzieci miały możliwość swobodnych wypowiedzi na temat swoich ulubionych książek oraz zapisania się do biblioteki. Na zakończenie Pani bibliotekarka wręczyła wszystkim dzieciom drobne upominki.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Aleksandra Miś. Edytował pan Jerzy Serafin (28.11.2018r.)