Konkurs PCK na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową 2016

Panie Agnieszka Chyb i Ewa Zabłocka

Od początku grudnia trwał konkurs PCK na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową. Wszystkie przyniesione bombki były prześliczne, cudownie ozdobione, każda miała swój osobliwy urok i zachwycała blaskiem świąt. Uczniowie włożyli bardzo dużo pracy w ozdabianie styropianowych bombek. Jednak ich zmagania oprócz nagrody rzeczowej, którą otrzymają, niosą również dar serca. Wszystkie prace zostały przekazane na akcję charytatywną dla naszego absolewnta - Łukasza Drzewieckiego, który ucierpiał w wypadku samochodowym.

Konkurs ten został ze względu na dużą liczbę prac (46 bombek) podzielony na 3 kategorie:

Najmłodsze pomysły (klasa I SP)

I miejsce - Alan Błaszczak i Mateusz Kozłowski,

II miejsce - Amelia Jastrzębska i Maksymilian Siedlecki,

III miejsce - Weronika Jasińska, Maciej Drużyński.

Wyróżnienia: Mateusz Hołtyn, Urszula Skowrońska, Paweł Stodólny, Zofia Tecmer, Jan Oleśkowski, Łukasz Chęsiak, Kinga Biegała, Alicja Sztuczka, Amelia Wesołowska, Mikołaj Kowalczyk.

Samodzielne prace (II - III SP, IV - VI SP, I - III PG)

SP

I miejsce - Paulina Serafin i Alicja Woźniak,

II miejsce - Natasza Wawrzonkowska i Zofia Stefańska,

III miejsce - Marysia Jabłońska i Malwina Kwaśniewska.

Wyróżnienia: Natalia Ciećka, Natalia Grzegórska, Julia Drużyńska, Patrycja Myczkowska, Wiktoria Grzegórska, Alan Nowakowski

PG

I miejsce - Natalia Boruszka

Najładniejsza bombka

I miejsce - Aleksander Winiarski i Julia Pawlak,

II miejsce - Gabriela Pituch i Hanna Klejbach,

III miejsce - Kalina Świątkowska, Roksana Frączek oraz Kacper Chlewicki.

Wyróżnienia: Maja Bendlin, Adam Gostyński, Kacper Dąbrowski, Helena Małecka, Michał Kaczmarek, Weronika Narkowicz, Martyna Włodarska, Martyna Bylicka, Piotr Marciniak, Tymon Krajewski.

Nagrody uczniowie otrzymają przed świętami. Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem - PCK.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Agnieszka Chyb. Edytował pan Jerzy Serafin (08.12.2016r.)