Konkurs plastyczny PCK

Konkurs PCK na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową 2018

Pani Agnieszka Chyb

Od połowy listopada trwał konkurs PCK na najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową. Wszystkie przyniesione bombki miały swój urok,były prześliczne, barwnie ozdobione, każda miała swój osobliwy charakter i zachwycała blaskiem świąt. Bardzo dużo pracy uczniowie włożyli w ozdabianie styropianowych bombek.

Konkurs ten został ze względu na dużą liczbę prac (41 bombek) został podzielony na 3 kategorie:

Klasy I-III

I miejsce: Hanna Sobczak, Bartłomiej Rogalski, Patryk Nowakowski, Oliwia Liszkowska, Bartosz Możdżeń, Lena Zych, Weronika Jasińska, Paweł Stodólny, Mateusz Kozłowski, Łukasz Chęsiak

II miejsce: Paweł Malinowski, Ula Skowrońska, Angelika Korba, Mikołaj Kowalczyk,

III miejsce: Ola Rewers, Oliwia Grzeszak, Filip Jeliński, Wojciech Rewers, Bartosz Głowacki.

Klasy IV-VI

I miejsce: Dawid Królikowski, Gabriela Pituch, Kacper Chlewicki, Tobiasz Kozłowski, Adam Gostyński, Alicja Woźniak, Hanna Klejbach, Larysa Centkowska, Szymon Szudzik, Jakub Neumann, Aleksander Winiarski, Marcelina Liszkowska,

II miejsce: Maja Bendlin, Natasza Wawrzonkowska, Katarzyna Korubska,

III miejsce: Kalina Świątkowska, Zuzanna Grzeszak, Bartosz Nec, Wiktoria Grzegórska, Katarzyna Wyborska.

Klasy VII-VIIISP i IIIPG

I miejsce - Barbara Szuflicka

II miejsce - Marysia Jabłońska,

Nagrody uczniowie otrzymają na apelu w styczniu 2019 r. Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem - PCK.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Agnieszka Chyb. Edytował pan Jerzy Serafin (17.12.2018r.)