Przedstawienie

Przedstawienie teatralne Narodowego Teatru Edukacji pt. "Brzechwolandia"

Panie: Natalia Kaczmarek-Marjańska, Zofia Reniecka, Elżbieta Partycka oraz Aleksandra Miś

10 lutego 2016 roku uczniowie klas pierwszych SP pojechali na wycieczkę autokarową do Ciechocinka na przedstawienie Narodowego Teatru Edukacji pt."Brzechwolandia".

To wspaniała kraina, którą wszyscy powinniście poznać. Dzięki niej można zapomnieć o wszystkich zmartwieniach, przenieść się w kolorowy świat marzeń, pełen radości i muzyki. Brzechwolandia uczy, jak powinno się w życiu postępować. Często przecież zapominamy o dobrym zachowaniu w domu, w szkole, na podwórku… To okazja poznania wspaniałych wierszy polskiego poety Jana Brzechwy, który właśnie dla nas rymował piękne strofy (w utworach "Leń", "Samochwała", "Skarżypyta", "Znaki przestankowe", "Atrament", itp.)

Przedstawienie bardzo nam się podobało dlatego mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć jeszcze w innym, równie wesołym i pouczającym.

Opracowała pani Natalia Kaczmarek-Marjańska. Edytował pan Jerzy Serafin (15.02.2016r)