Dyskoteka andrzejkowa

Panie: Teresa Neumann oraz Katarzyna Stężewska

28 listopada 2017 r. o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się dyskoteka szkolna przeznaczona dla uczniów klas IV-VII SP i gimnazjalistów. Imprezę zorganizowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Już od progu można było usłyszeć dźwięki dobrej muzyki. Zabawę poprowadził profesjonalista - DJ Marcin. Na początku każdy krępował się wyjść na parkiet, ale później zabawa "się rozkręciła". Wszyscy się świetnie bawili. Gdy ktoś poczuł zmęczenie, mógł odpocząć w kawiarence, grając w piłkarzyki lub rozmawiając ze znajomymi. Krótko przed godziną 20:00 DJ zapowiedział ostatnią piosenkę, po której wszyscy musieli udać się do domów. Wielu uczniów, wychodząc, pytało o termin następnej dyskoteki. Widać więc, że byli zadowoleni. Zabawa na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych czwartoklasistów, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w takiej imprezie z uczniami starszych klas.

Opiekę nad uczniami podczas dyskoteki sprawowały panie: Katarzyna Stężewska, Natalia Kaczmarek-Marjańska i Teresa Neumann.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Teresa Neumann. Edytował pan Jerzy Serafin (29.11.2017r)