Dzień Myśli Braterskiej

Dzień Myśli Braterskiej w Aleksandrowie Kujawskim

Pani Karolina Sztuczka i pan Jerzy Serafin

20 lutego 2016 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim miał miejsce Dzień Myśli Braterskiej przygotowany przez Hufiec ZHP w Aleksandrowie Kujawskim. Zaproszono wielu znamienitych gości, wśród których nie zabrakło Burmistrza Miasta pana Andrzeja Cieśli. Na spotkanie został również zaproszony nasz dyrektor Zespołu Szkół w Raciążku pan Zdzisław Pietrzak, który przybył wraz z małżonką. Nasza szkoła miała duży wkład w to wydarzenie. Pani Karolina Sztuczka przygotowała prezentację multimedialną na temat Mikołaja Kopernika - patrona Chorągwi Kujawsko-pomorskiej, a zespół wokalny "Serafinki" pod kierownictwem pana Jerzego Serafina przedstawił koncert piosenki harcerskiej. Uczennice i uczniowie naszej placówki wypadli bardzo dobrze. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.

Zdjęcia wykonała pani Karolina Sztuczka. Opracował i edytował pan Jerzy Serafin (20.02.2016r)