Dyskoteka 2015

Szkolna dyskoteka 2015

Samorząd Uczniowski z paniami: Katarzyną Stężewską, Agnieszką Chyb, Teresą Neumann, Elżbietą Ceglewską, Eweliną Piotrowską oraz panem Jakubem Graczykiem

7 maja 2015 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. W sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce impreza, od razu zapanowało czyste szaleństwo, a wszystko za sprawą naszego DJ-a pana Jakuba Graczyka. Nastrojowe oświetlenie zapewniła pani Agnieszka Chyb. Młodzież zmęczona nieustającą zabawą mogła kupić sobie pyszne ciasta (to kolejna odsłona akcji charytatywnej "Słodkie pomaganie"). Niesamowita energia, entuzjazm dobrze bawiących się uczniów udzieliła się również nauczycielom, którzy postanowili wkroczyć na parkiet.

Wszyscy zebrani bawili się znakomicie i już nie mogą doczekać się następnej dyskoteki.

Opiekę nad uczniami podczas dyskoteki sprawowali: pani Elżbieta Ceglewska, pani Teresa Neumann, pani Ewelina Piotrowska oraz pan Jakub Graczyk.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Teresa Neumann, edytował pan Jerzy Serafin (08.05.2015r.)