Dokument bez tytułu
Szkolna dyskoteka - "Kosmos Party".

Organizatorzy - panie Katarzyna Stężewska i Teresa Neumann

21 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka, tym razem była to impreza tematyczna - Kosmos Party!

Mała sala gimnastyczna przeszła niesamowitą metamorfozę, stała się planetą, z której powierzchni można było podziwiać inne planety i rozgwieżdżone niebo. Dyskotekowe oświetlenie oraz sztuczny dym jeszcze spotęgowały i tak już wspaniały efekt. W tym miejscu organizatorzy dziękują pani Agnieszce Chyb i Miłoszowi Chyb za udostępnienie profesjonalnego sprzętu.


Organizatorki zadbały o każdy szczegół, przygotowały dla uczniów kosmiczną fotobudkę ze specjalnymi "space" gadżetami. Nad bezpieczeństwem wszystkich fotografujących się czuwał gość specjalny. Przyleciał, bo doszły go słuchy, że w raciążeckiej podstawówce szykuje się niezła impreza. Dodamy w tajemnicy, że nie chciał nam zdradzić, z jakiej planety pochodzi. Nawet dekoracja stołu, na którym były wystawione ciasta w ramach "Słodkiego pomagania", nawiązywała do tematyki kosmicznej.
Imprezę rozpoczęły opiekunki Samorządu Uczniowskiego, które wyglądały tego wieczoru troszkę inaczej niż na co dzień. Po kilku minutach rozpoczął się kosmiczny pokaz mody. Uczniowie zaprezentowali swoje stroje. Jak na prawdziwych pokazach mody przystało, była też chwila dla fotoreporterów. Pan dyrektor Jacek Petrykowski i panie: Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska postanowili wyróżnić za kreatywność, niepowtarzalną kreację i kosmiczną autoprezentację Olka Winiarskiego z klasy VI b oraz Janka Oleśkowskiego z klasy IV.
Następnie uczniowie rozpoczęli zabawę. DJ Jarek Stodólny z klasy VIII zadbał o muzykę. Tańce przeplatały się z różnymi zabawami, uczniowie wspólne zatańczyli beligijkę, tańczyli także z aplikacją "Just dance", co bardzo przypadło im do gustu. Nie zabrakło tańca z balonami i znikającego krzesełka.

Na koniec jurorzy wybrali królową i króla dyskoteki - w tym roku zostali nimi Ula Wierzbowska i Kuba Neumann z klasy Va. Krótko po godzinie 18.30 Kosmos Party przeszło już do historii. Niestety. Jak było? Nieziemsko! Kosmicznie! Wyjątkowo! I za krótko ;)Serdecznie dziękujemy za:

Oświetlenie - pani Agnieszce Chyb i Miłoszowi Chyb

Opiekunom - paniom: Joannie Góreckiej, Elżbiecie Kwiatkowskiej, Elżbiecie Partyckiej oraz Renacie Pietrusińskiej.

 

Opracowała pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonały panie: Joanna Górecka, Teresa Neumann oraz Katarzyna Stężewska. Edytował JS (22.11.2019r)© js