Dzień Babci i Dziadka 2017

Panie Agnieszka Chyb i Ewa Zabłocka

18 stycznia 2017 roku w naszej szkole miał miejsce Dzień z Babcią i z Dziadkiem, czyli spotkanie z Klubem Seniora "Raj" oraz z babcią i dziadkiem mającymi swoje pasje. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-III SP. Dzień ten rozpoczął się występem artystycznym uczniów z klasy I. Pierwszaki pięknie zaprezentowały się w tańcu ze wstążkami. W tanecznym rytmie przeszliśmy do mini koncertu Klubu Seniora "Raj", który bardzo podobał się uczniom, co było potwierdzone gromkimi brawami. Wsłuchani w czytane przez babcię panią Zofię Nowak książki i zaciekawieni treścią uczniowie prawidłowo odpowiadali na zadawane pytania. Na zakończenie zebrani wysłuchali Konceru akordeonowego przygotowanego przez dziadka pana Franciszka Tecmera. Dzwięk akordeonu rozbrzmiewał w całej sali i przyczynił się do rozbawienia publiczności oraz zachęcił ją do wzięcia udziału w zabawach muzyczno -ruchowych z seniorami. Na zakończenie odbyło się rozwiązywanie przysłów, zagadek i odgadywania piosenek przez gości.

Opracowała pani Agnieszka Chyb. Zdjęcia wykonali: pani Agnieszka Chyb i pan Jakub Graczyk. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (19.01.2017r)