Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka 2017

Samorząd Uczniowski oraz panie: Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

Dnia 29 września 2017 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Tego dnia na korytarzach i w salach lekcyjnych dziewczęta składały najserdeczniejsze życzenia wszystkim chłopcom i częstowały ich słodyczami.

Niespodziankę dla wszystkich panów przygotowała również Ala Gostyńska z klasy II PG. W swoim obiektywie uwieczniła niektórych gimnazjalistów. Pozostałe dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego zadbały o ciekawy komentarz do każdego zdjęcia. Fotki znalazły się na tablicy SU.

W Dzień Chłopaka można było również kupić "słodkie co nieco" - to pierwsza w tym roku szkolnym odsłona "Słodkiego pomagania". Tym razem udało nam się zebrać kwotę 193,51 zł.

Opracowała: pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (6.10.2017r)