Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka 2018

Samorząd Uczniowski oraz panie: Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

1 października 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopca.

Z tej okazji dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały konkurs dla chłopców. Zadanie polegało na tym, aby tego dnia nasi panowie szczególnie zadbali o swoją garderobę, fryzurę i postarali się o jakiś dodatkowy rekwizyt. Jednym słowem mieli stworzyć image prawdziwego Eleganta. Konkurs cieszył się większym zainteresowaniem wśród młodszych chłopców. Pięknie zaprezentowali się uczniowie klas: I, III, IVa i Vb. Spośród nich dziewczęta wybrały ośmiu wspaniałych, czyli tych, którzy tego dnia wyglądali urzekająco i mieli nienaganne maniery. Panowie otrzymali pamiątkowe medale i certyfikaty najbardziej eleganckiego chłopaka w szkole.

Tego dnia szkolne koło wolontariatu "Anioły z Raciążeckiej Szkoły" prowadziło także sprzedaż ciast i ciasteczek, upieczonych, jak zawsze, przez nasze niezawodne mamy. Tym razem zebrane pieniądze (188 zł) zostały przekazane na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie za to dziękujemy!

Opracowała i zdjęcia wykonała: pani Teresa Neumann. Edytował pan Jerzy Serafin (18.10.2018r)