Europejski Dzień Języków Obcych 2016

Pani Joanna Górecka-Oleśkowska oraz pan Jakub Graczyk

28 września 2016 roku w naszej placówce kolejny raz z rzędu obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Spotkaliśmy się w małej sali gimnastycznej, by podczas prezentacji przygotowanych przez nauczycieli oraz uczniów naszego gimnazjum uświadomić wszystkim, jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych. Następnie uczniowie z klas II i III PG przedstawili scenki związane z potrzebą znajomości języków obcych we współczesnym świecie. Przedstawiono również dwie prezentacje multimedialne na pt. "False friends" oraz "Quiz wiedzy". Interesujące prowadzenie wzbudziło dużą aprobatę wśród publiczności.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły pani Renata Pietrusińska podziękowała wszystkim za obecność i przygotowanie Dnia Języków.

Zdjęcia wykonał, opracował i edytował: pan Jerzy Serafin (28.09.2016r).