Dzień Matki 2016

Pani Ewa Zabłocka

18 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się święta naszych kochanych mam. Uczniowie należący do teatrzyku "Żaczek" pani Ewy Zabłockiej przedstawili licznie zebranej publiczności romantyczny występ. Nie zabrakło piosenek dla mam, wierszyków oraz interesujących układów tanecznych w duetach i w grupie.

Na zakończenie uroczystości przewodnicząca Samorządu Szkolnego Zuzanna Zgubińska podsumowała akcję charytatywną. Podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach przedsięwzięcia "Słodkie pomaganie" SU prowadził sprzedaż ciast, ciasteczek i innych smakołyków. Nowością tegoroczną był kiermasz kart wielkanocnych. Wszystkie działania były możliwe dzięki pomocy mam, babć i nauczycieli, którzy bardzo aktywnie włączyli się w to dobroczynne przedsięwzięcie. W tym roku Samorząd Uczniowski zebrane pieniądze w kwocie 1000 zł. przekazał na sprzęt rehabilitacyjny dla naszej uczennicy Justyny Majchrzak. Zebraną pełną kwotę wręczyła opiekun SU - pani Katarzyna Stężewska. Ten wspaniały dar serca wywołał łzy u odbierającej go mamy Justyny. Po występie rodzice i nauczyciele udali się do klas na wywiadówki.

Opracowali pani Teresa Neumann oraz pan Jerzy Serafin, zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk, edytował pan Jerzy Serafin (22.05.2016r)