Dzień Matki 2017

Panie: Agnieszki Chyb, Aleksandra Miś oraz Ewa Zabłocka

26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji święta naszych kochanych Mam. Przybyłych gości powitał Dyrektor Zespołu Szkół pan mgr Zdzisław Pietrzak. Klasa IV pod kierunkiem pani Aleksandry Miś oraz Agnieszki Chyb przedstawiła licznie zebranej publiczności montaż słowno-muzyczny, który ubarwił występ wokalny uczennicy Sary Lityńskiej z kl. III PG i pokazy taneczne w wykonaniu teatrzyku "Żaczek" pani Ewy Zabłockiej. Nie zabrakło łez radości i wzruszenia. Na zakończenie pani Ewa Zabłocka życzyła wszystkim Mamom samych pięknych dni, a w nich cudownych chwil przepełnionych zdrowiem i szczęściem. Wszystkie Mamy otrzymały laurki wykonane przez dzieci.

Oto fotograficzne wspomnienie minionego święta naszych Mam.

Opracowała pani Aleksandra Miś, zdjęcia wykonała pani Agnieszka Chyb, edytował pan Jerzy Serafin (29.05.2017r)