Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty 2018

Panie: Edyta Kochanowska, Mariola Lewandowska oraz Zofia Reniecka

Podczas apelu z okazji Dnia Mamy i Taty przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Szymon Kulpa, podsumował szkolną akcję Słodkie pomaganie. Ze sprzedaży ciast upieczonych przez mamy, babcie i nauczycieli Szkoły Podstawowej udało się zebrać 1000 zł. Pieniądze zostały przekazane mamie - pani Aleksandrze Królikowskiej na rehabilitację Dawida.

Szkolne Koło Wolontariatu Anioły z Raciążeckiej Szkoły wraz z opiekunami serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie przeróżnych słodkości na naszą działalność charytatywną.

Oto fotograficzne wspomnienie minionego święta.

Opracowały pani Edyta Kochanowska i pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (17.05.2018r)