Dzień Mamy i TatyDzień Mamy i Taty 2018
 
Panie: Edyta Kochanowska, Mariola Lewandowska oraz Zofia Reniecka

 

15 maja klasa pierwsza i klasy trzecie zaprezentowały (pod opieką wychowawczyń) przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Część artystyczną ubogaciły tańce, a scenografię stanowiła galeria prac plastycznych, w postaci portretów rodziców, wykonanych przez uczniów klas I-III. Na zakończenie wszystkie mamy i tatusiowie zostali obdarowani ciasteczkami.

Podczas apelu z okazji Dnia Mamy i Taty przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Szymon Kulpa, podsumował szkolną akcję Słodkie pomaganie. Ze sprzedaży ciast upieczonych przez mamy, babcie i nauczycieli Szkoły Podstawowej udało się zebrać 1000 zł. Pieniądze zostały przekazane mamie - pani Aleksandrze Królikowskiej na rehabilitację Dawida.

Szkolne Koło Wolontariatu Anioły z Raciążeckiej Szkoły wraz z opiekunami serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie przeróżnych słodkości na naszą działalność charytatywną.

Oto fotograficzne wspomnienie minionego święta.


 

Opracowały pani Edyta Kochanowska i pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (17.05.2018r)© wwj