Drzwi otwarte

Drzwi otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów

Panie: Edyta Kochanowska i Zofia Reniecka

7 marca 2018 roku w naszej szkole miały miejsce "drzwi otwarte' dla przyszłych pierwszoklasistów. Klasy trzecie, wraz z opiekunami: panią Edytą Kochanowską i panią Zofią Reniecką, powitały dzieci z przedszkola w Raciążku. Przygotowały dla nich barwne przedstawienie oraz drobne upominki. Dzieci odwiedziły niektóre pomieszczenia szkoły. Były między innymi w świetlicy szkolnej, na stołowce, w pracowni komputerowej oraz w biblotece. Nie zapomniały również odwiedzić gabinetu pana dyrektora szkoły. Największe zainteresowanie wzbudziła klasa, w której będą się uczyć od września. Przedszkolaki miały okazję skorzystać z tablicy interaktywnej i odwiedziły salę zabaw.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Opracowała pani Edyta Kochanowska. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (7.03.2018r)