Próbna ewakuacja szkoły

Pan Zdzisław Pietrzak

27 października 2017 roku w ramach bezpieczeństwa nas wszystkich miała miejsce próbna ewakuacja szkoły. Wszystko odbyło się prawidłowo, zachowano wszelkie procedury. Nikt nie ucierpiał. Dyrekcja szkoły i nauczyciele oraz oczywiście uczniowie spisali się na medal. W przeciągu 4 minut opuścili oni szkołę i ustawili się w pobliskim parku. Tam sprawdzono obecność, okazało się, że nikogo nie brakuje. Po 5 minutach przyjechały 3 jednostki straży pożarnej. Po ugaszeniu "pożaru" w sali nr 18 zwinięto węże gaśnicze i na tym ćwiczenia zakończono. Ewakuacja zakończyła się pełnym sukcesem.

Uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do dużej sali gimnastycznej, tamże uczestniczyli w pokazach ratownictwa medycznego.

Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Opracowali pan Zdzisław Pietrzak i Jerzy Serafin. Edytował pan Jerzy Serafin (28.10.2017r).