Halowy turniej piłki nożnej uczniów SP

Halowy turniej piłki nożnej dla uczniów klas II-IV SP 2016

pani: Katarzyna Stężewska

Dnia 3 i 7 czerwca odbył się halowy turniej piłki nożnej dla uczniów klas II-IV SP. Rozgrywki prowadzone były "systemem każdy z każdym". Chłopcy wykazali się walecznością i ogromnym zapałem w rywalizacji. Drużyny były 3-osobowe i składały się z uczniów klasy II, III i IV. Miejsce I w rywalizacji zajęli następujący uczniowie: Korba Bartłomiej, Majerowski Wojciech oraz Rakusiewicz Alex. Tuż za nimi byli: Lewandowski Kacper, Oleœkowski Julian oraz Lisiński Antoni. Na III miejscu uplasowali się: Pietrzak Dominik, Paryś Mateusz oraz Stodólny. Miejsce IV zajęli: Dzięgielewski Marcin, Wożniak Paweł i Krajewski Tymon . Szczególną wolą walki wykazali się zawodnicy z miejsca V: Ortman Krzysztof, Sobczak Jan i Stocki Filip. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się dnia 21 czerwca 2016r.

Opracowała pani Katarzyna Stężewska. Zdjęcia wykonała: pani Beata Iskra-Andrzejewska. Stronę edytował Jerzy Serafin (10.06.2016r)