Jasełka 2012Jasełka 2012
 
Panie: Beata Iskra-Andrzejewska, Grażyna Bojko, Elżbieta Ceglewska i Agnieszka Chyb

21 grudnia 2012 roku uczniowie klasy Va, Vb i VIb SP pod bacznym okiem pań Beaty Iskry-Andrzejewskiej, Grażyny Bojko, Elżbiety Ceglewskiej i Agnieszki Chyb przedstawili barwne Jasełka. Stronę muzyczną opracował pan Jerzy Serafin z zespołem wokalnym. Zebrani mieli możliwość wysłuchania szeregu polskich kolęd i pastorałek. Serdecznie dziękujemy za nieocenioną pomoc w zrobieniu dekoracji pani Mirosławie Sekuła.

Serdeczne życzenia wszystkim przybyłym złożył nasz pan Dyrektor - Zdzisław Pietrzak.

Przed przedstawieniem uroczyście wręczono reprezentacji chłopców z naszej szkoły puchar i dyplomy za zajęcie III miejsca w IX Mikołajkowym Turnieju w Piłce Siatkowej, których przygotowywała pani Katarzyna Stężewska.

Następnie wręczono dyplomy i nagrody za udział oraz uzyskane lokaty w rejonowych konkursach PCK "Recepta na zdrowie" oraz "Prezent dla krwiodawcy", których opiekunką była pani Agnieszka Chyb.

"Prezent dla krwiodawcy" I miejsce zajęła Justyna Pietrzak z klasy III SP, a wyróżnienie Laura Majchrzak z klasy VI a.

W rejonowym konkursie PCK "Recepta na zdrowie" I miejsce w kategorii SP zajęły: Laura Majchrzak z klasy VI a oraz Klaudia Zglińska z klasy VI a. I miejsce w kategorii PG uzyskał Bartosz Łapciakz klasy II PG.

Wszystkim zwycięzcom i opiekunce serdecznie gratulujemy.

Na zakończenie dla wszystkich zgromadzonych na Jasełkach wystąpił gość specjalny z Ciechocinka - przyjaciel naszej szkoły - pan Jerzy Sobierajski. Wykonał piosenkę pt. "Maleńka Miłość" z repertuaru piosenkarki Eleni. Za występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Zdjęcia wykonała pani Aleksandra Miś. Informacje o konkursach opracowała pani Agnieszka Chyb. Stronę opracował i edytował pan Jerzy Serafin (22.12.2012)© wwj