Konkurs w MCK Ciechocinek

Rozstrygnięcie XI edycji konkursu "Pamiętajmy o tradycji..."

Pani Jadwiga Olejniczak

Uczniowie naszej szkoły brali udział w XI edycji konkursu na najładniejszą wielkanocną pisankę lub kartkę świąteczną. Organizatorem było Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji oraz rozwijanie zdolności artystycznych dzieci. Prace wykonali następujący uczniowie:

• z klasy IV b Malwina Kwaśniewska, Tymon Krajewski, Filip Stocki, Natasza Wawrzonkowska i Alicja Woźniak,
  • z klasy VII a Marysia Jabłońska, Weronika Lewandowska, Wiktoria Wiatrowska i Amelia Zakrzewska.
  • Nagrody otrzymali: Filip Stocki z klasy IV b i Marysia Jabłońska z klasy VII a. Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

Opracowała pani Jadwiga Olejniczak. Edytował pan Jerzy Serafin (23.04.2018r.)