Projekt gimnazjalny klas II PG

Projekt o św. Janie Pawle II 2016

uczniowie z klasy II PG oraz ks. Artur Kosierb

8 czerwca 2016 roku na sali widowiskowej w GOK-u w Raciążku przedstawiono projekt dotyczący II rocznicy nadania naszemu gimnazjum imienia św. Jana Pawła II. Uczniowie z klasy II PG przemienili się w reporterów zadająych pytania przybyłym gościom zaangażowanym w organizację uroczystości. Zaproszono księdza proboszcza Mariana Kuszyńskiego, panią wicedyrektor Renatę Pietrusińską, byłą przewodniczącą Rady Rodziców panią Dorotę Szudzik oraz uczennicę z klasy III - Joannę Sobczak. Goście udzielali wyczerpujących odpowiedzi na zadawane przez prowadzącą uczennicę Weronikę Kozłowską pytania. Zebrani na sali przypomnieli sobie dzięki tym wspomnieniom uczestników dokładny przebieg uroczystości mających miejsce 3 czerwca 2014 roku.

Opracował i zdjęcia wykonał pan Jerzy Serafin. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (10.06.2016r)