Spotkanie z książką

Kawiarenka z książką

Pan Dyrektor - Zdzisław Pietrzak, panie: Agnieszka Chyb, Aleksandra Miś, Elwira Mosielska-Serafin oraz pani Ewa Zabłocka

"Kawiarenka z książką"

29 lutego 2016r. uczniowie klasy trzeciej oddali się niezwykłej radości delektowania się czytaniem książek. W klimacie kawiarenki, przy świecach i aromacie pysznych ciast słuchali lektorów czytających ciekawe lektury. Były to fragmenty literatury - popularne za czasów dzieciństwa pana dyrektora i innych nauczycieli. Sami uczniowie uczestniczący w spotkaniu również czytali wybrane przez siebie pozycje książkowe. Repertuar był bardzo szeroki - od przygodowych po fantastykę włącznie. Po lekturze młodzi czytelnicy dyskutowali, wymieniali się lekturą. Zatopieni w literaturze, przy dżwiękach nastrojowej muzyki mile spędzili czas. Była to niezwykła uczta dla ciała i ducha.

Opracowała pani Ewa Zabłocka. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (01.03.2016r)