Konkursu wiedzy o Komisji Edukacji Narodowej 2017

Samorząd Uczniowski oraz panie Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski po raz pierwszy był organizatorem konkursu wiedzy o Komisji Edukacji Narodowej. W dniach od 3 do 12 października 2017 roku uczniowie klas IV-VII SP pogłębiali swoją wiedzę na temat patrona między innymi pod opieką pani Katarzyny Gostyńskiej i Agnieszki Chyb na lekcjach informatyki oraz czytając informacje umieszczane na tablicy SU. Po zapoznaniu się z pytaniami, odpowiedzi były umieszczane w specjalnie przygotowanej do tego celu urnie.

Największą wiedzą na temat patrona wykazała się zajmując pierwsze miejsce Natalia Grzegórska z klasy VII a.

Wyróżnienia uzyskali:

Krzysztof Dębski (klasa VIIa),

Mateusz Dębski (klasa VIIa),

Maksymilian Woźniak (klasa VIIb),

Aleksandra Kamińska (klasa VI),

Alicja Woźniak (klasa IVb).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że kolejna edycja będzie się cieszyć jeszcze większą popularnością wśród uczniów.

Opracowała pani Katarzyna Stężewska, zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk oraz edytował pan Jerzy Serafin. 17.10.2017r)