Konkursy Matematyczne

Wyniki Konkursu Matematycznego "Lubię Matematykę" 2016

pani Grażyna Bojko

Dnia 21 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap IX Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego uczniów klas: I,II,III,IV,V,VI.

Spośród dwudziestu trzech uczniów wyłoniliśmy zwycięzców konkursu po jednym z każdego poziomu, którzy reprezentowali naszą szkołę w dniu 12 maja 2016 roku w Aleksandrowie Kujawskim w Szkole podstawowej nr 1.

Klasa II – Damian Kornacki

Klasa III - Bartosz Sztuczka

Klasa IV - Kacper Lewandowski

Klasa V – Tobiasz Kornacki

Klasa VI- Maciej Wożniak.

Każdy z uczestników otrzymał: dyplom, długopis, linijkę, układankę, a ponadto wyżej wymienieni uczniowie otrzymają nagrody książkowe na koniec roku szkolnego. Nagrody ufundowane zostały przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

W dniu 12 maja 2016 r. w międzyszkolnym konkursie matematycznym, nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Kacper Lewandowski uczeń klasy czwartej zajął V miejsce;

Tobiasz Kornacki uczeń klasy piątej zajął III miejsce;

Maciej Wożniak uczeń klasy szóstej zajął: III miejsce.

Uczniowie naszej szkoły uzyskali wyróżnienie:

• Uczeń klasy czwartej: Nikodem Wyborski;
  • Uczeń klasy piątej: Krzysztof Dębski;
  • Uczeń klasy szóstej: Paweł Szudzik.
  •

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Grażyna Bojko. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (14.06.2016r.)