Wycieczka do Myślęcinka

Wycieczka do Myślęcinka 2017

Panie: Agnieszka Chyb, Ewa Zabłocka oraz pan Przemysław Centkowski i pan Grzegorz Kurczewski

5 czerwca 2017 roku uczniowie klasy pierwszej pod opieką pani Agnieszki Chyb i pani Ewy Zabłockiej oraz panów myśliwych z Koła Łowieckiego "Zdrój" w Ciechocinku udali się na wycieczkę do Myślęcinka. W bogaty świat egzotyki wprowadzili uczniów łowczy pan Przemek Centkowski oraz pan Grzegorz Kurczewski, którzy opowiadali niezwykłe ciekawostki o zwierzętach. Po wizycie w ZOO uczniowie udali się do "Zaginionego Świata", by móc podziwiać przepiękne okazy dinozaurów. Największy zachwyt wzbudził diplodok mierzący ponad 27 metrów. Oglądając te stworzenia doświadczyliśmy niesamowitych wrażeń. To była niezapomniana wyprawa w cudowny świat natury.

Opracowała pani Ewa Zabłocka. zdjęcia wykonała: pani Agnieszka Chyb. Edytował pan Jerzy Serafin (8.06.2017r)