Dokarmianie zwierząt

Zbieranie pokarmu dla zwierząt na nadchodzącą zimę.

Pan dyrektor Zdzisław Pietrzak, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły

20 października 2017 roku nasza szkoła przystąpiła do akcji zbierania pożywienia dla zwierząt. Od wielu już lat współpacujemy z Kołem Łowieckim Nr 2 w Ciechocinku. W odpowiedzi na ich apel o pomoc w zbiórce pożywienia uczniowie pod opieką nauczycieli wyruszyli na zbieranie pożywienia na zimę dla zwierząt. Największym wzięciem cieszyły się kasztany. Część uczniów udała się na ruiny zamku, a część na teren SPZLO w Raciążku. Wszyscy z zapałem zbierali dary natury okazując w ten sposób swoją miłość do zwierząt. Zebrane owoce zostaną przekazane do koła łowieckiego i wspomogą mieszkańców lasu w trudnym dla nich okresie zimy.

Zdjęcia wykonała pan Jakub Graczyk. Stronę opracował i edytował pan Jerzy Serafin (25.10.2017r.)