Sukcesy uczniów

Sukcesy sportowe naszej uczennicy z klasy IV b

Uczennica Natasza Wawrzonkowska

Uczennica klasy IV b Natasza Wawrzonkowska od niespełna roku trenuje piłkę ręczną w klubie sportowym MSPR Junak Włocławek. Jest bramkarką. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. Wraz ze swoją drużyną zdobyła medale na ogólnopolskich turniejach. Podczas ostatniego turnieju - XIII Ogólnopolskiego Memoriału piłki Ręcznej Dziewcząt w Łukowie została wybrana najlepszą bramkarką turnieju i zawodniczką ALL-STAR TEAM.

Ogromnym sukcesem jest również to, że wraz ze swoim zespołem awansowała do Finału Ligii Wojewódzkiej Dziewcząt w piłce ręcznej, pokonujšc 12 zespołów. Jej drużyna zajęła 4 miejsce.

2 czerwca 2018 r. uczennica klasy IVb Natasza Wawrzonkowska wraz z zespołem wygrała finał wojewódzki "Kocham ręczną na Orliku". W wydarzeniu wzięło udział 16 tysięcy dzieci z całej Polski. Zespół, w którym gra Natasza znalazł się wśród 16 najlepszych drużynach w Polsce. Dzięki tej wygranej Junaczki w dniach 18-20 czerwca będą reprezentować województwo kujawsko-pomorskie na ogólnopolskim finale, który odbędzie się w Kaliszu. W zawodach zagra 16 mistrzów wojewódzkich. Natasza już zaczęła przygotowania do wielkiego finału. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnego sukcesu!

Opracowała pani Agnieszka Chyb. Zdjęcia dostarczyła mama Nataszy. Edytował: pan Jerzy Serafin (5.06.2018r.)