Sukcesy uczniów

Sukcesy sportowe naszej uczennicy z klasy V b

Uczennica Natasza Wawrzonkowska

Rozpoczął się rok szkolny a wraz nim treningi klubu Junak, w którym na co dzień piłkę ręczną trenuje nasza uczennica Natasza Wawrzonkowska.

We wrześniu Natasza wraz z zespołem wzięła udział w trzech turniejach. Pierwszy z nich "Agrykola Cup 2018" odbył się w Warszawie. Podczas tego turnieju zespół zajął trzecie miejsce a ona sama została wybrana najlepszą zawodniczką Junaka.

Kolejny trzydniowy turniej to Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Gniezno Cup 2018". W turnieju wzięło udział 16 zespołów z całej Polski. Zespół Nataszy zajął wysokie piąte miejsce.

Ostatni turniej dziewczęta zagrały w Kcyni. Był to turniej o puchar Prezesa MLUKS Orlik Kcynia. W klasyfikacji końcowej zespół uplasował się na drugim miejscu.

Sezon dla Junaka rozpoczął się sukcesami - ...oby tak dalej! Niebawem rozpocznie się Liga Wojewódzka, do której dziewczynki przygotowują się trenując ciężko trzy razy w tygodniu.

Gratulujemy naszej uczennicy Nataszy Wawrzonkowskiej oraz całemu zespołowi Junak Włoclawek! Życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała i zdjęcia dostarczyła pani Aleksandra Wawrzonkowska - mama Nataszy. Edytował: pan Jerzy Serafin (1.10.2018r.)