Dokument bez tytułu
Sukcesy sportowe Nataszy Wawrzonkowskiej

Natasza Wawrzonkowska - uczennica klasy VI B

Jak zapewne wszyscy pamiętamy Natasza Wawrzonkowska jest podwójną Mistrzynią Województwa Kujawsko - Pomorskiego w piłce ręcznej dziewcząt.

Natasza została wybrana najlepszą zawodniczką drużyny podczas trzydniowego turnieju piłki ręcznej dzieci i młodzieży "Gniezno Santander Cup", który odbył się w dniach 13-15 września w Gnieźnie. W zawodach wzięło udział szesnaście zespołów w kategorii młodziczka i osiemnaście w kategorii dzieci. Poziom drużyn był bardzo wysoki, zespół Junaka w którym gra Natasza po zaciętej walce zajął 5 miejsce. Gratulujemy Nataszy i jej drużynie oraz życzymy sukcesów w nowym sezonie!

Opracowała i zdjęcia wykonała mama Nataszy - pani Aleksandra Wawrzonkowska. Edytował JS (30.09.2019r)