Szkolny Turniej Piłki Nożnej 2017

Pani Katarzyna Stężewska

Pod patronatem pana dyrektora Zdzisława Pietrzaka oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciążku chłopcy z klas IV-VI SP po raz kolejny uczestniczyli w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej. Szesnastu zawodników stoczyło zacięty bój na sali gimnastycznej. Uczniowie w czterech rundach rywalizowali losując za każdym razem inne składy drużyn. W indywidualnej klasyfikacji najlepszymi zawodnikami okazali się: Dominik Pietrzak, Wojciech Majerowski oraz Krzysztof Grzegórski. Kolejne miejsca zajęli: Bartek Korba, Marcin Dzięgielewski, Mateusz Paryś, Julek Oleśkowski, Krzysztof Ortmann, Maksymilian Niedziałek, Antoni Lisiński, Oskar Jaworski, Filip Stocki, Kacper Ćwikliński, Kacper Lewandowski, Jarosław Stodólny i Paweł Woźniak.

Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje, a wiele z tych spotkań zakończyło się nieoczekiwanym wynikiem.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Katarzyna Stężewska. Edytował pan Jerzy Serafin (30.11.2017r.)