Projekt gimnazjalny

Projekt gimnazjalny - "Anglia jakiej nie znacie"

Pan Jakub Graczyk

27 stycznia 2017 roku w naszym gimnazjum odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego zatytułowanego "Anglia jakiej nie znamy". Pokaz multimedialny został przedstawiony przez grupę projektową, której opiekunem był pan Jakub Graczyk. Zespół składał się z uczniów klas II PG: Michała Izydorczyka, Macieja Ruteckiego, Filipa Urbańskiego, Bartosza Kulpę, Remigiusza Raszkę i Mateusza Stodólnego.

Głównym punktem projektu była prezentacja obejmująca wiedzę z zakresu Anglii będącej członkiem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Odbiorcy, którymi byli uczniowie klas II PG, zostali zapoznani z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego pełnego uroku państwa z zakresu historii, geografii, systemu prawnego, podziału administracyjnego, systemu edukacyjnego, demografii oraz panującej religii. Po prezentacji wszyscy widzowie zostali poczęstowani typowymi angielskimi przekąskami przygotowanymi przez grupę projektową.

Opracował pan Jakub Graczyk. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (28.01.2017r.)