ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2015

panie: Agnieszka Chyb, Edyta Kochanowska, Mariola Lewandowska, Ewelina Piotrowska, Zofia Reniecka, Ewa Zabłocka oraz pan Jakub Graczyk

18 września 2015 roku. Święto pieczonego ziemniaka hucznie obchodzili najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół w Raciążku. W ruinach zamku przy ognisku wznosili wesołe okrzyki na cześć krągłego ziemniaczka, piekli kiełbaski, a w gorącym popiele grulki. Nie zabrakło oczywiście integracyjnych gier i zabaw oraz sportowych konkursów z ziemniakiem w roli głównej. Były też ciekawe pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Raciążka, która czuwała nad bezpiecznym przebiegiem święta. Tego dnia nie było czasu na nudę!

Pogoda dopisała. Najedzeni, szczęśliwi uczniowie wrócili barwnym korowodem do szkoły.

Opracowała: pani Ewa Zabłocka. Zdjęcia wykonał pan: Jakub Graczyk. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (20.09.2015r)