ŚWIĘTO ZIEMNIAKA

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2016

panie: Edyta Kochanowska, Mariola Lewandowska, Natalia Kaczmarek-Marjańska, Zofia Reniecka, Ewa Zabłocka oraz Izabela Ćwiklińska

15 września 2016 roku nasza szkoła obchodziła Święto Pieczonego Ziemniaka. Uczniowie klas 1-3 udali się do Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Raciążku, gdzie przy ognisku piekli kiełbaski. Nie zabrakło oczywiście pieczonych ziemniaków. Dzieci mogły również aktywnie spędzić czas grając w piłkę, skacząc na skakankach i korzystając z siłowni na powietrzu. Uczniom towarzyszyły wychowawczynie: pani Ewa Zabłocka, Zofia Reniecka, Natalia Mariańska-Kaczmarek, Mariola Lewandowska, Edyta Kochanowska i Izabela Ćwiklińska.

Pogoda dopisała. Najedzeni, szczęśliwi uczniowie wrócili barwnym korowodem do szkoły.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani: Izabela Ćwiklińska. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (16.09.2016r)