Piknik integracyjny 2016

Pan dyrektor oraz wszyscy nauczyciele

21 czerwca 2016 roku w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Leczniczo-Opiekuńczym w Raciążku po raz kolejny miał miejsce Piknik integracyjny. Nie zabrakło licznych atrakcji. Dzieci miały możliwość poznania nowych przyrządów do ćwiczeń, uczestniczenia w licznych grach i zabawach. Odbywał się również poczęstunek tradycyjną grilowaną kiełbaską i grilowaną kukurydzą. Uczniowie mogli wysłuchać występów osób niepełnosprawnych z Aleksandrowa Kujawskiego oraz zobaczyć występy taneczne uczniów ze szkoly nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim. Uczniowie z klasy III PG w bardzo realistyczny sposób zaprezentowali scenki teatralne ukazujące sposoby udzielania pierwszej pomocy. Przygotowała ich o tego zagadnienia pani Małgorzata Bujalska. Jak co roku Zespół wokalny "Serafinki" pod kierunkiem pani Elwiry Mosielskiej-Serafin i pana Jerzego Serafina przedstawił mini koncert piosenki popularnej.

Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Opracował i edytował pan Jerzy Serafin (22.06.2016r)