Świetlicowy konkurs plastyczny

Świetlicowy konkurs plastyczny "Jesień w oczach dziecka"

Pani Aleksandra Miś

Dnia 30 października 2017r w świetlicy szkolnej działającej przy Szkole Podstawowej w Raciążku odbył się konkurs plastyczny pod hasłem "Jesień w oczach dziecka" zorganizowany przez nauczyciela świetlicy panią Aleksandrę Miś.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 31 uczniów z klas I-III SP.

Konkurs miał na celu kształtowanie wyobraźni plastycznej oraz poznanie nowych technik plastycznych poprzez wykonanie indywidualnych prac, promocję dokonań twórczych młodszych artystów, prezentację i popularyzację dziecięcej twórczości plastycznej oraz uczenie dzieci świadomego odbioru sztuki.

Na początku każdy z uczestników został zapoznany z regulaminem konkursu, w nim zastrzeżono, że przy ocenie będą uwzględniane następujące kryteria: estetyka wykonania pracy, zgodność z tematem oraz ciekawe ujęcie tematu.

Jury spośród 31 prac wybrało 4, które nagrodzono:

I miejsce zajęła Patrycja Myczkowska z klasy IIIa,

II miejsce zajęła Zuzanna Grzeszak z klasy IIIa,

III miejsce zajął Kajetan Kornacki z klasy I SP,

IV miejsce zajął Wiktor Zajączkowski z klasy I SP.

Wyróżnienia otrzymali: Otylia Borowska z klasy ISP, Oliwier Kobus z klasy ISP, Mateusz Kozłowski z klasy IISP, Julia Jaskrowska z klasy IIIa SP, Urszula Wierzbowska z klasy IIIa SP.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez naszą świetlicę.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Aleksandra Miś. Edytował pan Jerzy Serafin (4.11.2017r.)