Dokument bez tytułu
Apel podsumowujący działalność Samorządu Uczniowskiego i Szkoły.

Panie: Teresa Neumann, Katarzyna Stężewska, Dyrektor szkoły pan Jacek Petrykowski oraz wszyscy pozostali wychowawcy i nauczyciele

20 stycznia 2020 odbył się apel podsumowujący działalność Samorządu Uczniowskiego w I półroczu roku szkolnego 2019/2020.

Apel przygotowany został w formie programu informacyjnego "Szkolny express". Uczennice: Weronika Narkowicz i Gabriela Pituch przypomniały wszystkie najważniejsze przedsięwzięcia SU. Należą do nich: Dzień Chłopaka, szkolna dyskoteka "Kosmos Party", Trzecia Noc w Szkole, akcja charytatywna "Słodkie pomaganie", zbieranie nakrętek "Wkręć się w pomaganie".

Na zakończenie "Szkolnego expressu" Filip Stocki, niczym Marek Sierocki, zapowiedział występ gwiazdy programu - Alicji Woźniak, która zaśpiewała piosenkę Michała Szpaka "Color of your life". Uczennicę przygotował pan Jerzy Serafin.

Następnie pan dyrektor Jacek Petrykowski dokonał podsumowania I półrocza. Pogratulował również wszystkim uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i mieli stuprocentową frekwencję.

Ostatnim punktem apelu było wręczenie nagród i wyróżnień w konkursach organizowanych w naszej szkole.

Szkolny express. Uczennice: Weronika Narkowicz, Gabriela Pituch oraz Filip Stocki.

Występ Alicji Woźniak, która zaśpiewała piosenkę Michała Szpaka "Color of your life".

Dyrektor pan Jacek Petrykowski dokonał podsumowania pracy w I półroczu. Pogratulował wszystkim uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu.

Uczniowie klasy I i II z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu.

Uczniowie klasy III i IV z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu.

Uczniowie klasy Va i Vb z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu.

Uczniowie klasy VIa i VIb z najwyższymi wynikami w nauce i zachowaniu.

Uczeń z klasy VIIa z najwyższym wynikiem w nauce i zachowaniu.

Szkolni mistrzowie stuprocentowej frekwencji.

Nasza społeczność szkolna.

Opracowała pani Teresa Neumann, zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował JS (28.01.2020r)