Dzień pomarańczowego koloru

Akcja Samorządu Uczniowskiego - Dzień pomarańczowego koloru

Panie: Teresa Neumann i Katarzyna Stężewska

Aby trochę ocieplić ponure, jesienne dni Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Kolorowy Dzień.

W poniedziałek, 26 października, królował na szkolnych korytarzach kolor pomarańczowy. Uczniowie i nauczyciele postarali się, aby tego dnia w ich stroju nie zabrakło właśnie tej barwy. Pojawiły się nawet spódniczki uszyte z pomarańczowej bibuły.

Największym zaangażowaniem w zabawę wykazali się uczniowie klas: IIb SP, Va SP, Vb SP i IA PG oraz panie: Mariola Lewandowska, Edyta Kochanowska, Barbara Sienkiewicz, Teresa Neumann, Beata Iskra-Andrzejewska, Katarzyna Gostyńska, Katarzyna Stężewska, Jadwiga Olejniczak, Dorota Szczerbetka i Renata Pietrusińska.

W grudniu Samorząd Uczniowski planuje kolejny Kolorowy Dzień.

Opracowała: pani Teresa Neumann. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (27.10.2015r)