Przedstawienie profilaktyczne

Pani Elżbieta Partycka i GOK Raciążek

Profilaktyka uzależnień

29 kwietnia 2016 w Zespole Szkół w Raciążku odbyło się przedstawienie nie pt. "Kozucha-Kłamczucha". Uczniowie kl. I - III Szkoły Podstawowej mogli zobaczyć spektakl w wykonaniu aktorów krakowskiego teatru ART-RE. Dzieci jak zwykle chętnie brały udział we wspólnej zabawie. Wybrani uczniowie odtańczyli taniec góralski pod okiem aktora.

Przedstawienie na motywach utworu Janiny Porazińskiej zrealizowane w formie zabawnej opowieści o niesfornej Kózce, która ma skłonność do kłamstwa. Bajka uczyła mówienia prawdy i pokazywała jak ważne jest wybaczanie i przyjażń.

Warsztaty profilaktyczne finansowane były przez Gminę Raciążek. Kierujemy podziękowanie dla Pani Wójt Wiesławy Słowińskiej i Haliny Kołtuńskiej za kolejny miły gest skierowany w stronę naszej placówki.

Opracowała pani Elżbieta Partycka. Zdjęcia wykonał pan Jakub Graczyk. Edytował pan Jerzy Serafin (30.04.2016r).