Przedstawienie profilaktyczne

Pani Elżbieta Partycka

17 października 2016 uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej w Raciążku obejrzeli w Zespole Szkół przedstawienie pt. "Nie ma jak w domu", w wykonaniu aktorów Teatru Art-Re z Krakowa. Dzieci poznały historię małego krecika, który stwierdza, że nie chce już mieszkać w ziemi i postanawia to zmienić. Szukając nowego domu spotyka inne zwierzęta: pszczołę, wiewiórkę, zajšca, sójkę. Przekonuje się, że domy tych zwierząt nie są dla niego odpowiednie, a jego dotychczasowy domek w ziemi jest najlepszy. Dzieci nie tylko z uwagą śledziły przygody głównego bohatera, ale również aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Morał przedstawienia: nie ma jak w domu!

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Elżbieta Partycka. Edytował pan Jerzy Serafin (17.10.2016r).