Projekt gimnazjalny

"Człowiek od poczęcia do starości"

Pani Barbara Sienkiewicz

06 marca 2017 roku w naszym gimnazjum odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego zatytułowanego "Człowiek od poczęcia do starości", który składał się z dwóch części; "Od poczęcia do narodzin" i "Od narodzin do starości". Pokaz multimedialny i krótkie scenki zostały przedstawiony przez zespół składał się z uczniów klas II PG, którzy odegrali charakterystyczne role: Centkowska Iza - "Profesor ciekawska", Kołowrocka Zofia - "Zbuntowana nastolatka", Sobczak Oliwia - "Troskliwa mama", Zgubińska Zuzanna - "Pani doktor" i Igor Sikorski - "Niesamowita babcia".

Opiekunem projektu była pani Barbara Sienkiewicz.

Na zakończenie projektu uczniowie klas I i II PG oraz nauczyciele zostali poczęstowani bardzo smacznymi owocami, sokami i koktajlami przygotowanymi przez uczniów.

Opracowała i zdjęcia wykonała pani Barbarta Sienkiewicz, edytował pan Jerzy Serafin (27.03.2017r.)