Projekt gimnazjalny

Projekt gimnazjalny pt. "Social media wśród dzisiejszej młodzieży"

pani Elwira Mosielska-Serafin

Dnia 23 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się pokaz projektu edukacyjnego pod tytułem "Social media wśród dzisiejszej młodzieży”. Projekt pod opieką pani Elwiry Mosielskiej-Serafin zrealizowała grupa uczniów z klasy II A i II B Publicznego Gimnazjum w Raciążku w składzie: Barłowski Miłosz, Flis Katarzyna, Masłowski Michał, Olejnik Patryk, Woźniak Katarzyna i Wypij Natalia. Tworząc prezentację nauczyli się oni pracy w grupie, pogłębili swoją wiedzę na temat różnych młodzieżowych portali społecznościowych. Wykonali samodzielnie: prezentację, muzykę do niej, stworzyli dekorację, kotyliony, zaproszenia dla uczestników i gości. Na koniec wszystkich przybyłych poczęstowano lizakami udekorowanymi w ikonki mediów, którym - na potrzeby projektu - dano nazwę lizbooki.

Prezentacja miała za cel przybliżenie portali społecznościowych, szczególnie tych mniej używanych przez młodzież i zachęcić przybyłych do korzystania z szerokiej gamy ofert, które są dostępne w internecie. Założony cel zrealizowano.

Uczniowie biorący udział w tym projekcie, za pomocą szkolnej strony internetowej, dziękują wszystkim przybyłym i zaproszonym gościom, swoim Rodzicom, za pomoc i wsparcie, a w szczególności pani Monice Barłowskiej i pani Renacie Woźniak.

Opracowała pani Elwira Mosielska-Serafin. Stronę edytował pan Jerzy Serafin (4.05.2017r.)