Szkoleniowa Rada Pedagogiczna

Panie: Renata Pietrusińska i Jadwiga Olejniczak

16 grudnia 2016 roku miała miejsce Szkoleniowa Rada Pedagogiczna. Na początku zebranych powitała pani wicedyrektor Renata Pietrusińska. Poinformowała zebranych o tym, że szkoła bierze czynny udział w programie pt. Aura dla natury". Jest on częścią projektu ogólnopolskiego pt."Północna strategia ochrony różnorodności biologicznej". Rozdano materiały informacyjne oraz dydaktyczne. Następnie odbyła się prezentacja multimedialna pt. "Niezwykłe rośliny i zwierzęta świata" wykonana przez ucznia Szymona Kozłowskiego.

Po niej zebrani obejrzeli wystawę prac plastycznych przygotowaną przez uczniów klas IV-VI SP..

Następnie wszyscy podziwiali makietę rafy koralowej wykonaną przez Damiana Osińskiego oraz makietę lasu równikowego uczennicy Natalii Boruszki.

Prace omówiła koordynator projektu pani Jadwiga Olejniczak.

Przedstawione na wystawie prace wykonali Szymon Kulpa, Paulina Serafin, Krzysztof Ortman, Damian Zakrzewski, Amelia Zakrzewska, Roksana Frączek, Aleksandra Kamińska, Adam Białkowski, Klaudia Sobczak, Milena Bylicka, Martyna Bylicka, Katarzyna Wyborska oraz Natalia Grzegórska.

Wystawa prac plastycznych przygotowanych przez uczniów klas IV-VI SP

Makieta rafy koralowej przygotowana przez Damiana Osińskiego

Makieta lasu równikowego wykonana przez Natalię Boruszkę z kl. III gimnazjum

Koordynator projektu pani Jadwiga Olejniczak