BIP Zespołu Szkół
Ważne adresy i telefony

Wielkie Święto Rodziny

Wielkie Święto Rodziny Raciążek 2017

Panie: Agnieszka Chyb, Beata Iskra - Andrzejewska, Natalia Kaczmarek-Marjańska, Katarzyna Stężewska oraz Ewa Zabłocka

W niedzielę 11 czerwca na boisku w Raciążku miało miejsce już po raz drugi Wielkie Święto Rodziny. W przygotowaniu uroczystości ogromny wkład miały dzieci, rodzice i nauczyciele naszej szkoły.

Pani Ewa Zabłocka przygotowała żywiołowy występ uczniów z teatru "Żaczek".

Pani Agnieszka Chyb prowadziła loterię fantową.

Panie Katarzyna Stężewska i Beata Iskra-Andrzejewska prowadziły "wyścigi na wesoło" w trakcie "Spartakiady Rodzin". Do konkurencji sportowych zgłosiło się osiem rodzin, które na wysokim poziomie rywalizowały ze sobą między innymi w wyścigach z elementami tenisa ziemnego, unihokeja, tenisa stołowego, były też biegi po slalomie, "ruchomy kosz" oraz inne konkurencje, które wzbudzały wielkie emocje. Wszyscy uczestnicy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody!

Pani Mariola Lewandowska i pani Natalia Kaczmarek-Marjańska zaprezentowały laureatów "Mini Playback Show".

Pan Jerzy Serafin przygotowywał do występu solowego uczennicę Alicję Woźniak.

Uczennice prowadziły "Studio piękna", w którym można było się modnie uczesać i zrobić odlotowy makijaż.

Uczniowie wraz z rodzicami poprzebierali się w barwne stroje.

Uczennica Sara Lityńska zaprezentowała swoje umiejętności wokalne.

Opracowali pani Beata Iskra - Andrzejewska i pan Jerzy serafin, zdjęcia wykonał i edytował pan Jerzy Serafin (13.06.2017r)